Slapukai (Cookies)

Slapukai (Cookies) – tai nedideli tekstiniai dokumentai. Jie paprastai saugomi naudotojo įrenginyje iki naršymo sesijos pabaigos, o kai kuriais atvejais ir ilgiau. Naudotojui lankantis Proud.LT svetainėje, iš jos išsiunčiamas vienas ar keli slapukai į jo kompiuterį ar kitą įrenginį.

 

Slapukai naudojami

            siekiant palengvinti naršymą bei pagerinti suteikiamų paslaugų kokybę, pvz., išsaugoti naudotojo nustatymus;

            analizei atlikti, reklamos tikslais.

 

Slapukų ir kitų įrankių naudojimas reklamai

 

Proud.LT svetainėje naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis, kurios padeda stebėti lankomumo statistika, gauti informacija apie reklaminių kampanijų konversijas ir kt. Proud.LT šių paslaugų ir įrankių nenaudoja informacijos apie konkrečius svetaines lankytojus rinkimui – naudojami tik bendrieji statistiniai duomenys apie svetaines lankomumą ir jos bei reklaminiu kampanijų veiksmingumą. Toliau pateikiamas trečiųjų šalių teikiamu paslaugu, teikiamu Proud.LT svetainėje, sąrašas, taip pat ir nuorodos į tų paslaugų privatumo politika.

 

„Google Analytics“ – „Google Inc.“ („Google“) tinklalapių analizes įrankis

 

„Google Analytics“ – tai nemokamas „Google“ tinklalapiu analizes įrankis, kuris internetinių svetainių savininkams leidžia sužinoti kaip lankytojai elgiasi jų tinklalapiuose. Informacija renkama anonimiškai. Atsekdama lankytoju veiksmus svetainėje, „Google Analytics“ naudoja nuosavus slapukus. Jie leidžia sužinoti, ar lankytojas ankščiau lankėsi tinklalapyje, iš kokių svetainių perėjo ir kiek laiko jose išbuvo.

 

Proud.LT naudoja „Google Analytics“ pakartotines rinkodaros funkcija

 

„Google Analytics“ pakartotines rinkodaros funkcija leidžia dar karta kreiptis į naudotojus, kurie ankščiau lankėsi svetainėje, pasitelkiant specialiai jiems skirtus skelbimus „Google“ partnerių svetainėse. Pavyzdžiui, naudotojas, apsilankęs Proud.LT svetainėje, bet nusprendęs nesinaudoti pasiūlymais, gali pamatyti „AdWords“ reklaminius skelbimus kitose tinklalapiuose, kur bus siūlomi geresni pasiūlymai iš Proud.LT svetaines. Be to, Proud.LT svetaines reklamai „AdWords“ sistema parenka panašias tikslines auditorijas pagal jų individualius interesus, amžių ir gyvenamąją vieta.

 

Naudotojas visada gali išjungti „Google“ sistemos slapukus. Jam tereikia apsilankyti slapuku išjungimo puslapyje.

Naudotojas, norėdamas pakeisti ir išjungti „Google Analytics“ funkcijas, taip pat gali pasinaudoti:

            „Google“ reklamos pirmumo vadybininku;

            „Google Analytics“ blokuojančia sistema.

 

Su „Google“ reklaminiu paslaugu aprašymu ir jų dokumentacija galima susipažinti čia ».

„Google“ privatumo politika pateikiama čia ».

 

Asmenine informacija

Jūsų asmeninė informacija, kuriai priskiriamas ir elektroninio pašto adresas, negali būti perduota trečiosioms šalims, su jomis susijusioms įmonėms bei rinkodaros bendrovėms. Mūsų įmonė, gavusi Jūsų sutikimą, šią informaciją gali naudoti tik rinkodaros tikslais.

 

Slapukų politikos pakeitimai

Slapukų politika gali keistis. Visi šio dokumento pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje.

Kilus papildomų klausimų arba atsiradus abejonių dėl slapukų politikos, naudotojas gali pateikti užklausą Bendrovės administracijai el. paštu shop@proud.lt.